Prawo Karne

Prawo Karne

Kancelaria udziela pomocy prawnej z zakresu prawa wykroczeń, prawa karnego oraz prawa karno-skarbowego. Zajmujemy się obroną, a także reprezentacją naszych Klientów w postępowaniu przygotowawczym, jak również w postępowaniu sądowym we wszystkich instancjach.

Prawo karne jest zbiorem przepisów prawnych, których zadaniem jest normowanie kwestii odpowiedzialności karnej człowieka w kontekście czynów, które są zabronione. Prawnicy Kancelarii posiadają doświadczenie w prowadzeniu szerokiego spectrum spraw, między innymi; jazda i prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, wypadek drogowy, pobicie, bójka, przerabianie i podrabianie dokumentów, groźby karalne, nękanie, spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, kradzież, oszustwo, czy zniesławienie.

Z doświadczenia Kancelarii i naszych Klientów wynika, iż niezbędny i konieczny dla dalszego etapu postępowania jest udział obrońcy już na samym początku postępowania przygotowawczego. Dlatego oferujemy Państwu obronę i odpowiednie wsparcie naszego zespołu zapewniając profesjonalną pomoc i zaangażowanie na każdym stadium postępowania karnego. Klient może również uzyskać pomoc na etapie postępowanie wykonawczego, między innymi wtedy, gdy chce ubiegać się o warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbycia reszty kary pozbawienia wolności, odroczenie czy też przerwę w wykonaniu kary pozbawienia wolności.

pl_PLPolish